Firma profili

Firma Profili
Saygı değer müşterilerimiz;

Türkiye'nin el aletleri üreticisi Zimak, 1998 yılında %100 Türk sermayesi ile Mardin/Nusaybin' de kuruldu. Zimak bugün İstanbul İSTOÇ ve Mardin/Nusaybin şubelerinde  100’ü aşkın çeşidin üzerinde el aleti üretip Türkiyenin dört bir yanına pazarlamaktadır.  Zimak el aletlerinin yanı sıra eldivende 100’e yakın eldiven çeşidi ile hizmet vermektedir.

Üretimin çeşitli aşamalarında kalite kontrolleri yapılan ürünler, son kez kalite kontrol laboratuvarında fiziksel, metalürjik, kimyasal ve elektrik testlerinden geçirilerek ömür boyu ZİMAK kalite güvencesi altına alınmaktadır. Sektör içindeki tüm müşterileri ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve isteklerini teknik şartnameler ve standartlar içinde en iyi düzeyde karşılayarak, en yüksek kalite ve hizmeti sunan ZİMAK, yenilikçi, rekabetçi, hızlı ve en iyi hizmet anlayışı ile müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Tüm personel bu prensipler doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutularak, bilgi ve becerileri en üst düzeyde tutulmaktadır.
Daima yüksek kalite ve zengin ürün çeşidini hedefleyen ZİMAK, sahip olduğu  ISO 9001 , ISO 16949:2002 belgeli yönetim sistemleri, TSE ve TÜV GS belgeleri ve yüksek teknolojisi ile bugün Türkiye'de olduğu kadar, başta bütün Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika'da yine ZİMAK markası altında beğeniyle tercih edilmektedir.

ZİMAK, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem  vererek tüketiciye daima en iyi olanı sunmak amacındadır. Satış sonrası tüketici haklarını koruyan ömür boyu garanti ve sınırsız hizmet anlayışı ZİMAK'ın vazgeçilmez şirket politikasıdır.

Saygılarımızla.